Final Tour 2017 – propozice

FINAL TOUR PDL 2017 3.-4.ČERVNA, BRNO

Player development league 2017 se pomalu přesouvá k Play-off a nezadržitelně se tak blíží k finálovému turnaji, na kterém jedno ze současných 24 týmů zvedne nad hlavu nejslavnější trofej hokejového světa a nesmazatelně se tak zapíše do historie této soutěže. Přinášíme Vám proto podrobné informace o „FINAL TOUR PDL 2017“, který kromě skvělých hokejových bitev o Stanleyův pohár nabídne také široký doprovodný program, jehož vrcholem bude zcela jistě ALL STAR GAME, ale postupně …

KLÍČ K POSTUPU NA FINÁLOVÝ TURNAJ A ROZLOSOVÁNÍ …
Na turnaj – FINAL TOUR, nastoupí celkem 6 týmů, jinak řečeno 6 vítězů jednotlivých divizí. Turnaj nabídne spousty zápasů. Jednotlivé týmy nastoupí dle soupisek jako na Play-Off, již nelze trejdovat hráče mezi teamy.

.

SYSTEM PDL FINAL TOUR 2017
Kvalifikovaná družstva odehrají nejprve základní skupinu, když každý team odehraje 3 utkání dle daného rozpisu. Z odehraných zápasů se sestaví tabulka. Teamy na prvním a druhém místě postupují přímo do semifinále. Teamy na 3-6 a 4-5 místě odehrají čtvrtfinálová utkání a vítězové následně nastoupí v semifinále proti prvnímu a druhému teamu po základní čísti. Vítězové semifinále, nastoupí ve finále PDL 2017.

1 – 2, 3 – 4, 5 – 6, 1 – 4, 3 – 6, 5 – 2, 1 – 6, 5 – 3, 2 – 4, 3 – 6

ALL STAR GAME …
Na All star game (utkání hvězd), které s bude hrát mezi Západem (Plzeň, Budějovice, Praha) a východem (Ostrava, Trenčín, Bratislava), bude vybráno z každé divize 5 hráčů do pole a 2 brankáři ze tři divizí, to znamená soupiska bude čítat celkem 15 + 2. Výběr mají čistě v kompetenci trenéři v jednotlivých divizích, to znamená, že kanadské bodování nebude jediným ukazatelem pro tento výběr. Hráči nastoupí v dresech, které byly vyrobeny pouze pro tuto vzácnou událost a nominovaní hráči dres získají jaku upomínku.

Bude se jednat o skutečný svátek mládežnického hokeje, který si nenechají ujít ani oči různých hokejových expertů!

OCENĚNÍ!
Na závěr turnaje, kromě předání Stanley cupu, budou také oceněny individuální výkony během celého průběhu PDL 2017. Hráči obdrží spousty hodnotných cen, jako je například poukaz na nové hokejové vybavení a mnoho dalšího.

UBYTOVÁNÍ + CENA:
Pro účastníky FINAL TOUR PDL 2017 i pro realizační týmy a samozřejmě i rodiče a ostatní je zajištěno společné ubytování a stravování. Cena za účast na Final Tour PDL 2016 činí 980,- CZK.

„Chtěli bychom Vám popřát mnoho štěstí v divizních Play off a budeme se těšit na vzájemné setkání na FINAL TOUR PDL 2017“.