Partneři

Bauer

Výrobce špičkové hokejové výstroje pro hráče ledního a in-line hokeje, brankáře a rozhodčí – to je BAUER. Partner PDL 2016. Firma Bauer patří mezi nejvýznamnější světové výrobce a dodavatele hokejového zboží. Společnost byla založena v Ontariu v roce 1927, firma Bauer vyvinula první brusli – ocelový nůž vlastnoručně přibitý na spodní část boty. Tento vynález navždy změnil styl hry. Od té doby Bauer pokračuje ve výrobě inovativních produktů v odvětví.

Madeta

Madeta se zrodila roku 1902 v Táboře, tehdy ještě jako Mlékařské družstvo táborské. A právě z počátečních písmen tohoto názvu vznikla značka Madeta. V současné době je Madeta 5 v 1. Pět samostatných závodů, které jsou si blízké nejen firemní kulturou, značkou, ale také kvalitou výrobků. Sídlí nedaleko od sebe, a to v malebné krajině jižních Čech.
Madeta zpracovává ročně téměř 0,4 miliardy litrů mléka a je tak největším zpracovatelem mléka v republice. Brány závodů opouští více než 250 druhů výrobků a mezi nejznámější z nich patří smetanový dezert Lipánek, poctivé Jihočeské máslo, Jihočeská niva a další.

Under Armour

UNDER ARMOUR je americká společnost vyrábějící funkční sportovní oblečení, obuv a sportovní potřeby.
„Děláme všechny sportovce lepšími díky naší vášni, designu a neúnavnému úsilí inovovat.“

NHL Fanda

Fanda-NHL.cz, největší fanshop NHL ve střední Evropě. V nabídce FANDA NHL naleznete různé produkty NHL s logy jednotlivých týmů – trička, trička hráčů, originální dresy, mikiny, bundy, kšiltovky, čepice, figurky McFarlane, Wincraft, Retro, suvenýry týmů NHL, Stanley Cup, a mnoho dalšího zboží.

Pro Hockey

Pro Hockey – největší evropský časopis o NHL.

CS Hockey

CS Hockey je nezávislý webový magazín věnovaný mládežnickému hokeji. Přináší zajímavé novinky a informace ze světa mládežnického hokeje členěné do rubrik podle tématu (trénink, psychologie sportu, studium a sport, sportovní výživa apod.) či formy (zprávy, reportáže, návody, odborné články, názory apod.).

Hra mozku hokej

Hokejový svět se každým dnem neuvěřitelně posouvá. My jsme se však rozhodli, že tempo vývoje daleko překročíme a vytvoříme program, který daleko překračuje hranice současného tréninkového procesu. Startujeme revoluci v tréninkovém systému, díky kterému se budete moci rozvíjet v pohodlí Vašeho domova. Dojde totiž k propojení Programu The Brain game ve speciální verzi s PC.
„Buďte součástí historického milníku v rozvoji mladého hokejisty“

HFL

HFL TRAINING CENTER je sportovní centrum zaměřené na výuku herních dovedností. Skatemill, Ice Rink, Gym Zone.

Partner pro Final Tour PDL 2017 – Všechny zápasy on-line. Přidejte se k fanouškům a dostanete informace o Onlajnech z první ruky! –http://www.onlajny.cz  Onlajny.cz provozuje eSports.cz, přední poskytovatel sportovního obsahu na českém mediálním trhu.