Startujeme BAUER PDL 2019

PLAYER DEVELOPMENT LEAGUE 2019

A je to tady znovu … odstartovala slavná NHL a stejně tak i registrace na další ročník BAUER PDL 2019.
Zajistěte si svoje místo na tento prestižní projekt v předstihu.

REGISTRUJ SE NA PDL 2019 V PŘEDSTIHU KLIKNUTÍM ZDE!

ÚČASTNÍCI PDL 2018 DOKONCE S 10 % SLEVOU!
REGISTRUJ SE JIŽ NYNÍ – POČET MÍST JE OMEZEN!

Je nám ctí vám oznámit, že slavná NHL se opět v příštím roce konkrétně v měsíci květnu a červnu přesune na evropská kluziště. Nevěříte? Věřte!!! Agentura Sports Connect a LZ hokejová škola ve spolupráci s dalšími partnery Vám od 1.května do 2. července přinese zážitky, na které již nikdy nezapomenete. Startuje totiž „NHL“ pro mladé hráče ročníků pod názvem BAUER PDL 2019 (Player Development League). Šest původních divizí (Plzeň, Praha, Č. Budějovice, Ostrava, Bratislava, Trenčín) bude nově rozšířeno o další týmy v nové evropské divizi, slavné týmy „NHL“, skutečný draft se skutečnými emocemi, zápasy v dresech slavných klubů, „GameCenter“ se statistikami a rozhovory napříč všemi divizemi, finálový turnaj s All Stars Game a … slavný STANLEY CUP.

PLAYER DEVELOPMENT LEAGUE 2019 je vypsána pro hráče narozené po 1.9. 2007 až po hráče narozené do 31.12.2009, pro dívky je věková hranice o rok posunuta (od 1.9.2006). Soutěž, která přináší radost ze hry a dostatečný zápasový prostor pro všechny zúčastněné hráče. Registrace na nový ročník PDL 2019 je otevřena.

Použij svůj účet na stránkách www.sports-connect.eu, přihlas se a vyber vhodnou divizi.

Kdo bude následovat předešlé vítěze a jeho jméno bude zvěčněno na slavný pohár?

Cílem PDL jsou jednak nezapomenutelné zážitky při cestě za jednou z nejslavnějších trofejí hokejového světa, ale také především ukázat mladým hráčům cestu, jak dosáhnout velkých úspěchů, při níž dokážou při hře vyvinout maximální úsilí, ale zároveň se hrou a veškerým děním bavit. Atmosféra a přístup všech, kteří se podílí na Player development league, Vás naprosto strhne. To, že celá soutěž bude napodobovat prostředí profesionálního hokeje, bude silně motivační pro každého jedince. Navíc týmy budou poskládané maximálně ze 13 hráčů do pole a jedním brankářem s jasným pravidlem, že všichni hráči odehrají přibližně stejný čas a to za jakéhokoliv stavu. Tím zajistíme, že hráči budou muset v týmu spolupracovat a každý mladý hokejista bude mít stejnou stěžejní roli v týmu jako všichni ostatní.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít výjimečnost NHL na vlastní kůži.

„Hokej miluju, tohle si hrozně užívám,“ říkal po výhře 8:2 David Pastrňák.
A co vzkazuje Vám?