V TŘEMOŠNÉ PROBĚHLY „TREJDY“ .. BUDE SE OPAKOVAT ROK 2014?

V Třemošenské divizi bylo přes týden rušno především na poli manažerském. Týmy doznaly určitých změn, tak aby se vyrovnaly šance všech na zisk Stanley cupu. Z Winnipegu odešel výraznou měrou posílit San Jose David Slačík, který si v úvodních dvou střetnutích za Žraloky připsal hned 3 přesné zásahy. Calgary bylo doplněno o kvalitního obránce Štěpána Babince. Coloradu se zase vrátili do sestavy 2 důležití hráči Grosskopf s Hanzlíkem a k nim navíc ještě přibyla ofenzivní síla v podobě Viktorie Jílkové.

Tři týmy opět rozšířily své bodové účty, přestože nejatraktivnější hokej, podle názorů fanoušků i trenérů, hrál ten čtvrtý – Colorado. Nabízí se tedy otázka .. Bude se opakovat rok 2014?
V roce 2014 totiž Boston nezískal během úvodních 4 zápasů ani bod, přestože si vytvářel jednoznačně nejvíce šancí ze všech celků. Konečný výsledek? Spanilá jízda až ke STANLEY CUPU!

Třemošenská divize tak nyní slibuje velmi zajímavý a napínavý závěr základní části i Play off. Vystřílí si postup do finálového turnaje v Ostravě Winnipeg, který zatím vyniká neuvěřitelnou efektivitou v zakončení, nebo některý z posílených týmů? Další pokračování v neděli 20.května nám může opět více napovědět.

výsledky 8.5.

Calgary – Colorado 5:4
San Jose – Winnipeg 2:5
San Jose – Calgary 6:2
Colorado – Winnipeg 1:5