Odpočítáváme hodiny do startu finálového turnaje! Buďte onlajn!

Už jen poslední hodiny dělí šest týmů od finálového turnaje v Brně. Nahlédli jsme pod sportovní pokličku a představili jsme si i doprovodné aktivity turnaje. Pojďme se nyní podívat ještě na něco navíc..

PDL Final Tour 2017 – I. díl – sportovní část
PDL Final Tour 2017 – II. díl – doprovodné aktivity
PDL Final Tour 2017 – III. díl – něco navíc..

Šest týmů bude bojovat o jedinou trofej v hokejových zápasech. Dva celky pak proti sobě nastoupí v All Star Game a jednotlivci se budou snažit dosáhnout také na vítězství v individuálních disciplínách.

A protože se jedná o vrchol celé Player Development League, která se hrála v šesti českých a slovenských městech, bude mít finále také patřičnou společenskou úroveň a sdílení.

Celý turnaj bude provázet profesionální DJ a spíkr, který se bude snažit již tak jistě dramatické momenty ještě více umocnit. Hudební doprovod a mluvené slovo nechybí na žádném utkání reprezentace nebo NHL a bude samozřejmostí také v rámci celého finálového utkání.

Ten, kdo nebude mít možnost se do Brna podívat osobně a podpořit svého favorita, bude mít k tomu další dvě možnosti, jak zápasy „sledovat“. Po celý víkend budou přímo na stadionu přítomni zpravodajové našeho turnajového partnera, společnosti onlajny.com . Ta bude na svém serveru přenášet z každého dne samostatný tzv. liveblog, ve kterém se dozvíte průběh jednotlivých zápasů i všechny důležité momenty, které se na ledě i mimo něj stanou.

Odkazy na liveblogs:

sobota http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-06-03/id/206537 neděle http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-06-04/id/206538

Vedle textového zpravodajství se můžete těšit také na LIVE přenos z finálového utkání, které bude přenášeno díky dalšímu partnerovi turnaje, společnosti TVcom.cz . Živé vysílání budete moci zhlédnout právě na serveru tvcom.cz.

Nezapomeňte tedy sledovat to nejdůležitější, co se v Brně odehraje, bude to určitě stát za to!

Za nás všechny přejeme všem zúčastněným týmům dobrou mušku, pevné nervy, ale především ty nejkrásnější zážitky a následné vzpomínky z finálového turnaje! Držíme všem palce!