V Českých Budějovicích potvrdila prvenství Philadelphia.

Nejlepší tým po základní části Philadelphia Flyers potvrdil svoje výsledky ze skupinových zápasů a stal se dalším postupujícím do finálového turnaje v Brně.

Divize České Budějovice

Divize České Budějovice přinesla v základní části velmi vyrovnané zápasy a o postavení týmů do play-off rozhodoval vždy jediný bod. Rozdíl mezi jednotlivými týmy byl opravdu minimální a play-off tak slibovalo dramatické duely. Nakonec ale semifinále přinesla celkem jasné výhry lépe postavených týmů.

1. semifinále: Philadelphia Flyers – New York Islanders 3:0

Philadelphia v základní části s New Yorkem jednou vyhrála a připsala si bod za remízu. A i ze třetího vzájemného duelu vyšli její hráči vítězně, když si po výhře 3:0 jako první zajistili postup do finále své divize.

2. semifinále: Pittsburgh Penguins – Washington Capitals 3:0 (1:0, 2:0)

Jak Pittsburgh tak Washington získali v základní skupině 6 bodů a zápas tak sliboval vyrovnaný duel. Vždyť i jejich první vzájemný zápas skončil remízou. Nakonec ale Tučňáci dokázali svého soupeře i díky dvěma gólům ve druhé polovině utkání porazit a mohli se tak radovat z postupu do finále divize.

O 3. místo: Washington Capitals – New York Islanders 2:8 (2:5, 0:3)

Duel o třetí příčku přinesl jednoznačný průběh. New York Islanders udělal rázný krok k výhře již v prvním poločase, který vyhrál 5:2. Nakonec svého soupeře porazil jednoznačně 8:2.

Finále: Philadelphia Flyers – Pittsburgh Penguins 5:3 (3:2, 2:1)

Ve finále divize bylo k vidění vyrovnané utkání, ve kterém oba poločasy skončili pouze jednobrankovým rozdílem. Ale vždy to bylo ve prospěch Flyers, kteří díky celkovému vítězství 5:3 postoupili jako další celek do finále v Brně.