Zveřejnění fotografií od 15. 4.!

Do naší soutěže přišly již téměř tři desítky vašich fotografií, určitě tak bude z čeho vybírat! Rozhodli jsme se soutěž ještě prodloužit! Ale pozor, již 15. 4. zveřejníme došlé příspěvky (neznamená to ale, že nebudete moci posílat dále), takže pokud ještě přemýšlíte, že se naší soutěže zúčastníte, doporučuji stihnout toto datum!

Agentura Sports Connect.eu ve spolupráci s Fanda-NHL.cz vyhlašuje pro všechny zájemce o start v PDL možnost získat start v této soutěži. Není to složité, bude tě to bavit a stačí se vlastně jen vyfotit! Takže 3 – 2 – 1 – START!

Pravidla soutěže

1) PŘIHLAŠ SE do letošního ročníku Player Development League 2017,

2) VYFOŤ SE s jakýmkoliv artiklem symbolizujícím tým NHL (dres, kšiltovka, hokejka atd.) –  POZOR, NA FOTCE MUSÍ BÝT VIDITELNÉ LOGO NĚKTERÉHO Z TÝMŮ HRAJÍCÍCH NHL!!

3) POŠLI (buď sám nebo prostřednictvím rodičů, kamaráda) svoji fotku na email pdl@sports-connect.eu a to nejpozději do začátku PDL. Email musí obsahovat jméno soutěžícího, číslo přihlášky do PDL a název divize.

A to je všechno! Je to jednoduché a nic to nestojí! Naopak se můžeš těšit na super odměnu! Tou je pro nejlepší fotografii start v PDL, originální dres NHL s podpisem a kupón na nákup zboží v e-shopu fanda-nhl.cz v hodnotě 1000Kč.

Všechny fotky zveřejníme v jednotném čase v samostatném albu na fb profilu PDL a autor fotografie s největším počtem like pak získá možnost startu v soutěži zcela zdarma! Nezapomeň, že k platné účasti v soutěži je potřeba splnit všechny podmínky! Samozřejmě pak můžeš svoje fotky sdílet, aby jsi získal co nejvíc hlasů!

Každý kdo zašle svoji fotografii do naší soutěže zároveň souhlasí s tím, že bude fotografie zveřejněna včetně jeho jména.

 

Comments are closed.